Проблеми Коломойського: стали відомі нові подробиці скандалу навколо “1+1”

Адміністрація президента не втручається в роботу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і сподівається, що канал “1+1” надасть інформацію про кінцевих бенефіціарів і отримає бланк ліцензії на мовлення. Про це йдеться у відповіді АП на запит УП.

1plus1-860x484

“Керівництво Нацради зробило сьогодні публічну заяву про те, що рішення про продовження ліцензії каналу “1+1″ ухвалено ще 15 грудня. Сподіваємося, що Нацрада і менеджмент каналу в стислі терміни і без недоречної тут політизації здійснять технічну процедуру обміну усіма належними документами. В тому числі й тими, які відповідають вимогам закону щодо кінцевих бенефіціарів. Закон є закон”, – зазначили в АП.

Також в АП нагадали, що президент Петро Порошенко “завжди був, є і буде гарантом свободи слова, і він завжди на боці журналістів”.

“Немає жодних сумнівів, що роботі каналу нічого не загрожує, і він продовжить радувати глядачів якісним телевізійним продуктом”, – також додали в АП.

Водночас, як написав на своїй сторінці в Facebook шеф-редактор “Обозревателя” Орест Сохар, якщо буде підтверджено, що власником і надалі є Коломойський, то на наступному етапі буде запущено процедуру націоналізації “плюсів”, тобто передачі у власність Національному банкові.

“Адже Ігор Валерійович свого часу надав особисті гарантії докапіталізації “Привату” і не виконав. Тому НБУ та Мінфін нині проводять ревізію активів олігарха, аби в майбутньому компенсувати свої видатки на докапіталізацію ПриватБанку. Як стверджують мої джерела, у “плюсів” потрібна довідка є, але ставати державним каналом їх менеджери не хочуть. Тому і вигадали історію про рейдерство”, – зазначив Сохар.

Нагадаємо, напередодні керівництво телеканалу “1+1” заявило про спробу позбавити його ліцензії на мовлення.

Журналісти опублікували відкритий лист до президента України Петра Порошенко, голови Верховної Ради Андрія Парубія і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...