Націоналізація Приватбанку стала найбільшою у світі – Данилюк (відео)

Нову наглядову раду Приватбанку представили у Мінфіні. До неї увійдуть 7 членів – представники ЄБРР, фінансисти з міжнародних банківських структур та урядовці.

SONY DSC
SONY DSC

Ці люди разом із менеджментом банку визначатимуть стратегію його розвитку. Велику кількість іноземців у раді в міністерстві фінансів пояснили тим, що “Приват” – найкращий і найбільший в Україні, тому йому потрібні були найліпші спеціалісти. “Ось чому така кількість іноземців. Тому що вони приносять найкращі практики. Друга причина – це те, що це найбільша націоналізація в світі і в Європі”, – наголосив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Член наглядової ради Франсіз Маліж своєю чергою наголосив, що банк вирізняється довірою клієнтів. “Під час націоналізації ми переконалися, що банк має неабияку довіру клієнтів. І це найбільша цінність для будь-якого банку. Тому наше головне завдання – зберегти і зміцнити її. І разом із тим – змінити управління банком так, аби із ним не траплялося таких сюрпризів, як минулого тижня”, – заявив він.

Як повідомлялося, членами наглядової ради стали керівний директор Європейського банку реконструкції та розвитку у Східній Європі Франсіс Маліж, заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, член ради директорів ЄБРР від України Артем Шевальов, керівний партнер інвесткомпанії Apollo Management Андреа Манетта, фінансист, автор реформи фінсектору в Ірландії Стівен Сіліг, уповноважений з перспективних проектів “Нафтогазу” Сергій Алексєєнко, фінансист і автор програми реформування банківської системи Туреччини Енгін Анкчакоча.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...