Рада прийняла терміновий закон Порошенка щодо вкладників ПриватБанку

Верховна Рада України прийняла законопроект №5553 “Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про банки і банківську діяльність” щодо забезпечення державою вкладів фізичних осіб”, поданий президентом Петром Порошенком як невідкладний.

privatbank-priostanovit-korporativnye-platezhi-na-sutki_rect_44ad6429a259d0f8e8aec28c74697794

Документ надає додаткові гарантії для вкладників націоналізованого “Привату”. “За” проголосували 276 депутатів з 226 мінімально необхідних. Як повідомляється в пояснювальній записці до документа, законопроект передбачає державні гарантії за вкладами фізосіб у держбанках на суму понад 200 тис. грн.
Тобто, згідно з цим законопроектом, держгарантії для вкладників банків з 100%-ною державною часткою зберігаються на повну суму вкладів.

“Для посилення захисту вкладників ПриватБанку в якості невідкладного я подав у Верховну Раду законопроект, який надає додаткові гарантії вкладів громадян у цій установі. Вони будуть такі ж, як для Ощадбанку – банку, який повністю належить державі”, – повідомив Порошенко, подаючи законопроект у парламент.

Раніше сьогодні законопроект підтримав профільний комітет парламенту – документ рекомендувалося прийняти за основу і в цілому як такий, що підвищує довіру до банківської системи.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...