Нові деталі стрілянини у Княжичах, сенсаційні заяви Гриценка – головне за добу

Генпрокурор Юрій Луценко розповів нові деталі резонансної стрілянини у Княжичах. А колишній міністр оборони Анатолій Гриценко заявив про незгоди Петра Порошенка та БПП.

758941-1

Нові деталі стрілянини у Княжичах

Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що співробітники групи затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД приїхали у Княжичі не на службових авто.

КОРД діяв так, як його вчили, але перед ним мала піти розвідка, яка мала визначити, хто захопив працівників поліції, скільки їх є, і тоді можна було б елементарно побачити машину ДСО МВС України, і це мала зробити тоді не одна людина,
– пояснив генпрокурор.

При цьому, за словами генпрокурора, керівники спецоперації у Княжичах в момент, коли сталась перестрілка між правоохоронцями перебували у ресторані.

Луценко зазначив, що наразі ГПУ розглядає версію про псевдопограбування і додав, що ГПУ отримала повне відео перестрілки.

Сенсаційні заяви Гриценка

Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що народні депутати від Блоку Петра Порошенка зараз не хочуть захищати Президента Порошенка навіть за гроші.

Також він вважає, що Порошенко потрапив “на гачок” іноземних спецслужб після того, як нардеп-втікач Олександр Онищенко, начебто, передав американській стороні аудіозаписи компроматом на президента.

Обурлива конфіскація

Автомобілі, які на фронт для українських бійців привезли волонтери, хочуть конфіскувати. Зокрема, останніми днями загострилась баталія між армійцями та Військовою службою правопорядку. Остання задумала конфіскацію машин нібито для того, щоб дотриматись законності процедури. Але без волонтерських автівок на передовій ніяк не обійтися.

Шукайте деталі в групі FacebookЗагрузка...