Коли в листопаді очікувати перших морозів і снігу

Початок листопада здасться українцям прuємним продовженням теплого жовтня. Сuльні морози не будуть тeрoризувати країну. Плюсова температура і легкий туман – таким буде початок місяця. Повідомляє Intermarium з посиланням на Znaj.ua

Так, за словами синоптиків, середня температура на початку листопада буде близько 1-7 градусів тепла. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Однак пощастить не всім регіонам України, в деяких очікується сніг та заморозки.
Синоптики відзначили, вже з 7 листопада українці можуть забути про тепло, буде значне похолодання й, можливо, мокрий сніг.

“Місячна кількість опадів очікується 25-50 мм, в горах місцями 60-105 мм, в Карпатах, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельницькій областях – менше (65-79%), на решті території в межах (80-100%) середніх багаторічних значень”, – повідомляють українські синоптики.

В Укргідрометцентрі також повідомили, що у другій половині листопада в Україні, крім південної частини країни, здійснюється перехід середньої добової температури повітря через 0 градусів. В цей же час можливі хуртовини та утвoрення снігового покриву.

Народний синоптик Леонід Горбань згоден зі своїми колегами. І зазначає, що населенню України варто готуватися до постійних температурних стрибків.

“З 7 по 9 листопада очікується від 1 до 2 градусів морозу і мокрий сніг з дощем. 11 – 14 числа від 0 до 2 градусів морозу, з 14 по 16 буде плюсова температура до 4 градусів”, – повідомив синоптик.

Горбань зазначає, що з середини листопада знову слід очікувати похолодання – до 3 градусів морозу.

“З 20 по 23 листопада очікується плюсова температура, і з 23 по 27 – морози посиляться, температура в Україні знизиться до -5, можливо, -8 градусів. У цей період дощ зі снігом може затриматися”, – підкреслив він.
За прогнозами народного синоптика, перший сніг, який трошки пролежить на вулицях випаде 27 листопада. Його змиють дощі вже на наступний день. А от прихід справжньої зими синоптик пообіцяв лише з 16 – 17 січня.

“Перший нормальний сніг випаде 27 листопада, але він пролежить недовго і вже на наступний день його змиють дощ і мокрий сніг. Перший сніг, який протримається кілька днів, очікується аж в останніх числах грудня. Правда, і він пролежить тільки до перших чисел січня”, – зазначив Горбань.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.