До блаженнних зарахували дівчинку, яку вбив радянський солдат за відмову вступити з ним в інтимний зв’язок (фото)

У Словаччині в місті Кошице зарахували до лику блаженних 16-річну Анну Колесарову, яка була вбита під час Другої світової війни радянським солдатом за відмову вступити з ним в інтимний зв’язок.
Про це повідомляє Радіо Свобода.

У церемонії беатифікації взяли участь близько тридцяти тисяч католиків. Представник Ватикану Джованні Анджело Беччу назвав Колесарову «мученицею, яка віддала життя Христу, щоб зберегти чистоту».

Анна Колесарова була убита в містечку Висока-над-Угом на сході Словаччини в листопаді 1944 року. Боєць Червоної армії застрелив її на очах рідних. Могила Колесарової стала місцем паломництва католицької молоді.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.