У місті Рівне на автомобільній стоянці біля ТЦ «Партизан» застрелили 42-річного чоловіка.
Про вбивство повідомила прес-служба місцевої поліції. Тіло чоловіка з вогнепальним пораненням знайшли між автомобілями.
Заступник начальника ГУ Національної поліції в Рівненській області, начальник кримінальної поліції Сергій Волков заявив, що на парковці біля ТЦ «Партизан» у Рівному був убитий приватний підприємець, який раніше займався видобутком бурштину.
«Згідно з наявною у нас інформацією, загиблий раніше був судимий, також був помічений у підприємницькій діяльності, зокрема в діяльності з видобутку бурштину», – сказав Волков.
За словами начальника кримінальної поліції, вбивство було спланованим. Про це свідчить вибір місця вбивства – жертва була застрелена на підході до своєї машини.
«Труп виявлений між автомобілями, один з яких належить загиблому. Також встановлені і оглядом зафіксовані три гільзи калібру 9 мм. Пролунали три постріли. На трупі видно одне проникаюче поранення. Постріли відбувалися з пістолета», – розповів Волков.
Зараз поліція розшукує кілера, у місті введено оперативний план перехоплення «Сирена».
Шукайте деталі в групі Facebook