Після 2-годинної поїздки в автокріслі моя дочка перестала дихати… Я хочу, щоб це знали ВСІ!

Небезпека, про яку не підозрює 90% батьків.

Після того як її дівчинка ледь не померла під час звичайної поїздки в автомобілі, журналістка з Шотландії хоче попередити всіх батьків.

Кірсті Кларк (28 років) і її чоловік Крістофер Кларк (29 років) провели весь день 4 квітня з дочками. Кожен раз, коли вони заходили до магазину, вони витягали тритижневу Харпер з дитячого сидіння.

З-за пробок їх шлях додому був досить довгим, але батьки не надали цьому ніякого значення. Однак коли вони дістали дитину з машини і занесли додому, то виявили, що у неї посиніли губи, її щелепи були міцно зціплені, а з рота і носа йшла піна.

Батьки негайно відправилися в лікарню. До лікарні всього п’ять хвилин їзди, але Кірсті зізнавалася, що дорога здалася їй вічністю. Вона була впевнена, що втратить молодшу дочку.

На щастя, лікарям вдалося відкачати Харпер, у якої стався припадок.

Лікар розповів батькам, що, виявляється, малюків не можна залишати в автокріслі довше години — це призводить до кисневого голодування.

Кірсті та Крістофер спершу були в шоці. Вони й припустити не могли, що такий короткий час в автокріслі може мати настільки жахливі наслідки!

Кірсті каже:

«Коли лікар сказав, що справа в автокріслі, я спочатку не могла повірити. Я подумала: “не може бути”. Я не розуміла, чому нам ніколи про це не розповідали.

Природно, ми знали, що не можна залишати малюка в автокріслі на ніч, бо це призводить до викривлення хребта, але це було для нас новиною.

Коли моя старшенька була маленькою, ми їздили до родичів у Корнуолл — це чотиригодинна поїздка, і з нею все було в порядку.

Тепер ми з Крістофером хочемо розповісти всім батькам про те, що трапилося з Харпер, щоб вони знали. Всього дві години в автокріслі — і ми могли її втратити. Це жахливо!

Я хотіла б закликати всіх батьків уважно стежити за малюками і не саджати їх у автокрісло, коли в цьому немає потреби. Повірте, це не варто того, що нам довелося пережити.

Слідкуйте за малюком, звертайте на нього увагу. Якщо вам здається, що щось не так, відразу ж везіть його до лікарні».

У 2016 році благодійна організація Lullaby Trust за допомогою симулятора руху провела дослідження впливу тривалого перебування в автокріслі на дитину.

Дослідники прийшли до висновку:

«Симуляція руху викликає різке зростання кисневої недостатності».

Вчені підтверджують: концентрація кисню в крові у немовлят знижується при довгому використанні автокрісла. Так що Кірсті права, коли закликає користуватися ним як можна рідше!

Про це повинні знати всі батьки

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.