Порошенко порадив студенту після навчання провести рік в АТО (відео)

Президент України Петро Порошенко порадив студенту-третьокурснику після вузу провести рік в АТО. Про це він заявив на зустрічі зі студентами-істориками Національного університету імені Тараса Шевченка.

dd0f88e1330404b5911ee22db41a02e6

“У нас на магістратурі тепер військова історія. Як ви вважаєте, чи потрібно на цьому акцентувати увагу, тому що це також метод впливу як на наших бійців, так і на населення. Як ви ставитеся до таких пропозицій?” – запитав студент у Порошенка.

“Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Військовим психологом можуть бути не тільки випускники психології… Вам раджу піти у військкомат після закінчення і рік провести в АТО. Ось я провів два роки в радянській армії, і в тому числі брав участь у бойових діях. Був покликаний з другого курсу. А через два роки повернувся на третій. Був покликаний в 1984 році, а вернувся в 1986 році. Можу сказати, що після армії це зовсім інше сприйняття світу. Зовсім інше. Формує людину”, – заявив президент.

Він зазначив, що ВСУ потребують військових психологів.

При тому студент зазначив, що його однокурсники раді візиту Президента.

“Ми раді, що ви до нас прийшли. Чекаємо вас наступного разу, тому що з істориками треба дружити. Це вони будуть писати історію, тому запрошуємо вас прийти ще”, – сказав студент Президенту.

Порошенко зазначив, що “сторія пишеться вже зараз”.

“Ми вже домовляємося”, – відповів студент, на що він відреагував як на ознаку змін у країні.

“Це коли було так, щоб з президентом у студентській аудиторії так розмовляли. Це ознака змін, дивіться. Ваші оплески. Принаймні на перші оплески ти вже заробив”, – сказав він студенту.

Шукайте деталі в групі FacebookЗагрузка...