Виявляється, зимовий час є “астрономічним”, а самі астрологи переведення стрілок не люблять. І ось чому
З 29 на 30 жовтня українцю переведуть свій годинник на “зимовий” час, тобто на годину вперед. З’явиться одна “зайва” година поспати, поробити свої справи або зайва година попрацювати. Але чи так це? Астрoлoги радять саме в цей період розслабитися і відпочити. А найкраще виспатися, пише “segodnya“.
“Зимній час” – теперішнє
Виявляється, зимовий час є “астрономічним”, тобто, насправді справжнім. А ось “літній”- це придумане переведення стрілок на годиннику, який ввели в багатьох країнах для економії електроенергії. Ось такий перехід на сезонний час здійснюється в приблизно 110 країнах!
Переведення годинника здійснюється більше двох сотень років. Вперше переводити годинник запропонував сам Бенджамін Франклін в 1784 році. У ті часи це було зроблено для того, щоб економити свічки. Але, тим не менше зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня і економії електроенергії.
А ось винахід літнього часу приписують англійцеві Вільяму Уіллету. Він зауважив, що більшість жителів Лондона просипає значну частину світлового дня. Тоді Уіллет запропонував переводити стрілки годинника.
Хотіли відмінити переведення
Зараз існує багато аргументів проти переходу на літній і зимовий час, в першу чергу вони стосуються негативного впливу на здоров’я. Тому сезонне переведення годинників в деяких країнах скасоване.
В Україні ж дата переведення часу затверджена постановою Кабміну ще в 1996 році. Згідно з документом, перехід на літній час відбувається щорічно в останню неділю березня, а на зимовий – в останню неділю жовтня. Правда, в 2011 році все-таки була спроба скасувати переведення годинників на літній час, однак відповідна постанова так і не вступила в силу
Астрoлоги рекомендують відпочити
Але що ж принесе переведення годинників в цьому році? Астрoлoг Влад Росс розповів нам, що переведення стрілок в цьому році благотворно вплине на всі починання. Хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що самі астрoлoги не дуже полюбляють переведення годинників. Тому, що з народженням людини (саме в конкретний час) народжується і її зоряна сталість. А з переведенням стрілок змінюється біоритм людини і складніше скласти карту життя.
“Ось, наприклад, жінка каже, що народила дівчинку рівно о третій годині ночі. А з переведенням годинників виходить, що о другій годині. З цього моменту вже складно побудувати довгограючий прогноз життя”, – пояснив нам Влад Росс.
Що стосується зайвої години в цьому році, то астрoлoг заспокоїв і запевнив, що все не так погано. Для українців цей день не принесе нічого поганого, навпаки, потрібно налаштовувати себе на позитив.
“Місяць буде зростаючим, в Водолії. В цей час краще розслабитися, не призначати важливі заходи, зустрічі. Все має відбуватися спонтанно. Руйнівних тенденцій я також не бачу. Навпаки, це час чогось нового, закладка нового фундаменту.
Зміна розташування стрілок годинника буде тільки благотворно впливати на кожну особу і на країну Україну в цілому. Крім того, на небі в цей період з’єднання Сонця і Юпітера. Тому, варто почати щось нове: нові відносини, кар’єру. Загрoз здоров’ю ніяких не бачу”, – розповів нам Влад Росс.
Крім того, зайву годинку астрoлoг радить поспати, відпочити, перевести дух і з новими силами вершити справи.
Шукайте деталі в групі Facebook