Надрукований на 3D – принтері снаряд виявився суперпотужним

Корпус морської піхоти США провів випробування надрукованого на 3D-принтері снаряда. Як повідомляє N+1 з посиланням на Military.com, постріл цим снарядом був проведений з гармати, призначеної для ведення вогню непрямою наводкою з укриття. За словами джерела порталу в Морській піхоті США, надрукований снаряд виявився більш могутнім, ніж стандартний боєприпас.

3d-printer

Яке саме знаряддя використовувалося під час випробувань не уточнюється. До знарядь, призначених для ведення вогню непрямою наводкою, відносяться міномети, гаубиці і реактивні системи залпового вогню. Подробиці проведених випробувань надрукованого снаряда поки не розкриваються. Найближчим часом військові мають намір провести випробування ще кількох снарядів.

За словами джерела Military.com технології тривимірного друку дозволять досить швидко проводити боєприпаси з заданими характеристиками, наприклад, збільшеним впливом на меті, здатністю утворювати велику кількість осколків або «хірургічно» вражати невеликі об’єкти без супутнього збитку.

Найімовірніше першим надрукованим на 3D-принтері снарядом стала мінометна міна. Справа в тому, що такі снаряди в момент пострілу відчувають менші навантаження, ніж снаряди гаубиць або ракети систем залпового вогню. Крім того, їх конструкція досить проста, щоб мінометні міни можна було надрукувати в якості експерименту.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...