Впіймано найбільшу анаконду: страшне відео

Величезну анаконду виявила група робітників, які займалися будівництвом дамби для бразильського штату Пада біля печер Альтаміра. При проведенні вибухових робіт частина стінок одній з печер обвалилася, дивом не зачепивши величезну рептилію. Після вилучення назовні змії, яка дивом не постраждала від вибуху, з’ясувалося, що вона має гігантські розміри!

До цього моменту найбільшої змією вважалася теж анаконда, вона мала 9 метрів в довжину, проте цей рекорд був побитий. Знайдена в печерах Альтаміра анаконда має 10 метрів в довжину, її вага склала 400 кілограм, а обхват тулуба дорівнює одному метру, що зробило б зустріч з нею дуже небезпечною пригодою.

Проте доля цієї анаконди швидше за все була невтішною… Якщо судити по відео, на якому знятий процес вимірювання і зважування рептилії робочими, змія вже була убита. Робочі без всякого страху проводили маніпуляції і фотографувалися зі змією-рекордсменкою. Суспільство обурюється вбивством настільки рідкісного екземпляра, однак навряд чи вдасться закликати робітників до відповідальності…

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...