Савченко про блокаду Криму: Шоколад Roshen там продається

Можливості для повернення до окупованого Росією Крим українського бізнесу перекриті, заявила народний депутат від фракції “Батьківщина” Надія Савченко в ефірі телеканалу “112 Україна”, коментуючи доцільність економічної блокади півострова.

За її словами, до Криму завозять продукцію кондитерської компанії Roshen, заснованої президентом України Петром Порошенком.

“Я була в Америці і там спілкувалася з людьми, які були в Криму. Вони сказали, що шоколадки Roshen там продаються”, – зазначила нардеп.

385548275

За її словами, з точки зору політики блокада Криму є вірним рішенням, але вона дозволила російському бізнесу зміцнитися на півострові.

“Спираючись на економічні підрахунки, скажімо так, туди зайшов монопольно російський бізнес, і там більше немає місця нічому, крім, напевно, Roshen, тому я не бачу можливостей для повернення туди українського бізнесу і налагодження економічних відносин”, – заявила Савченко.

Вона додала, що в США “пам’ятають про проблему Донбасу і Криму”.

“Там підтримують Україну. Не можна сказати, велика вона чи маленька, ця підтримка, – вона така, яку ми заслуговуємо”, – резюмувала нардеп.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...