Внучка Володимира Висоцького похвалилася модельною зовнішністю в Інстаграм

Аріна Сахарова, внучка Володимира Висоцького, прагне стати такою ж популярною, як і її дід, легендарний радянський бард. Але вибрала для цього інший шлях.

Соцмережі давно стали інструментом, за допомогою якого користувачі можуть стати дуже відомими. Второваною стежкою пішла Аріна Сахарова, 18-річна внучка Володимира Висоцького, передає Joinfo.ua.

Особливих талантів у дівчини немає

На відміну від діда, культового радянського співака і актора, який пішов з життя ще в 1980 році, особливих талантів у дівчини немає. Або вона поки не поспішає ними похвалитися.

У Інстаграмі Аріна Сахарова виклала фото, на яких демонструє свою апетитну фігуру. Стрункі ноги, тонка талія, пишні гpуди – все це моментально привернуло увагу Інтернет-спільноти.

Користувачі намагаються знайти схожість Аріни з Володимиром Висоцьким. Одні вважають, що виразні сірі очі дісталися дівчині від діда. Інші розчаровано зітхають, мовляв, така ж, як всі Інста-дівчата.

 

Як би відреагував Висоцький

Дехто висуває версії, мовляв, якби Володимир Висоцький був живий, то як відреагував би на піκантні фотки внучки?

І сходяться в думках, що дівчині не пощастило, оскільки Володимир Семенович був чесним, відкритим. Якщо вважав, що людина не має рації, прямо повідомляв їй про це. Цього року легенді ХХ століття могло б виповнитися 79 років.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.