Тіло заховали далеко в лісі: у Німеччини знайшли вбитою 9-річну дочку військового ЗСУ

Маленька Валерія зранку пішла до школи, але у навчальний заклад вона не прийшла. Дитину шукали понад тиждень.

У Німеччині знайшли мертвою 9-річну дочку українського військового. Дівчинку шукали цілий тиждень. Це підтвердила поліція Саксонії.

Тіло маленької Валерії знайшли у лісі в німецькому місті Дебельн. Її знайшли 11 червня за 4 кілометри від дому. Вже провели розтин і підтвердили особу дитини. Правоохоронці розслідують справу як вбивство. На її тілі не виявили слідів сексуального насильства.

Зникнення 9-річної Валерії
Як повідомляє Bild, 3 червня дівчинка вийшла зранку з дому та пішла до школи. У навчальному закладі дитина так і не з’явилася. Додому вона також не повернулася.

Мама дівчинки звернулася до правоохоронців. На пошуки Валерії одразу відправили 300 правоохоронців. Дитину шукали у з повітря – безпілотниками та гелікоптером. Також було переглянуто велику кількість зображень та відео, однак на них не вдалося виявити слід дівчинки.

Тоді правоохоронці розглядали декілька версій зникнення дитини:

викрадення,
дівчинка сховалася,
потрапила в аварію.
У поліції одразу відкинули версію про те, що дитину могли вивести за кордон, тому пошуки продовжували у Дебельні.

Що відомо про загиблу дівчинку
Валерія була родом з Дніпропетровської області. З початком повномасштабного вторгнення вона разом з родиною виїхала з України та поселилась у Німеччині.

Батько дитини – військовий ЗСУ. З моменту зникнення доньки йому надали відпустку. Він намагався отримати всі необхідні документи для виїзду з України.

Чоловік був переконаний, що дитину могли викрасти. Він навіть звертався до ймовірних злочинців.

“Я звертаюся до тих, хто причетний до її зникнення. Знайдіть у собі мужність повернути нашу улюблену дитину. Я дуже сподіваюся, що скоро зможу обійняти свою донечку”, – казав чоловік.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.