Військовозобов’язаним громадянам, які оновили свої дані в “Резерв+“, можуть заблокувати рахунки та призначити штраф

Українці, які оновили свої військово-облікові дані через систему “Резерв+”, можуть заробити чималий штраф. До того ж, до них можуть застосувати блокування рахунків. У підсумку вони не зможуть скористатися коштами зі своїх банківських карт.

Військовозобов’язаним громадянам, які оновили свої дані в “Резерв+“, можуть заблокувати рахунки та призначити штраф – today.ua
Про це розповіло видання sud.ua.

Такі санкції, звісно, загрожують далеко не всім громадянам, які скористалися ресурсом “Резерв+” для оновлення своїх військово-облікових даних. Їх можуть застосувати до тих, хто вказав в електронному ресурсі неправдиві відомості. Зокрема, про своє місцеперебування.

Річ у тім, що після оновлення даних у ресурсі “Резерв+” ТЦК можуть багатьом військовозобов’язаним розіслати повістки за вказаними адресами. Добре, якщо чоловік опиниться за вказаною адресою. Тоді йому просто належить з’явитися з отриманою повісткою до ТЦК для проходження медкомісії. Якщо ж його не виявиться за адресою, яку він вказав, тоді вступають у дію репресивні методи.

Штрафи за неправдиві відомості, занесені в “Резерв+”, передбачені урядовою постановою. Вони почали діяти з 19 травня – разом із набуттям чинності нового закону про мобілізацію. Причому для того, щоб оштрафувати військовозобов’язаного, не потрібно буде жодної постанови суду. Штраф може бути призначений йому автоматично, щойно він не з’явиться в ТЦК на ту дату, яка була вказана в повістці. Розмір штрафу становить 25,5 тис. гривень. Щоправда, якщо в нього буде поважна причина неявки, і він її зможе підтвердити, то штраф можуть скасувати.

При цьому, якщо військовозобов’язаний не сплатить штраф, то можуть вдатися до блокування його банківських рахунків. Таким чином, він не зможе отримати навіть зароблених грошей.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.