Новий порядок розподілу лімітів на світло: що зміниться для споживачів

Міненерго повідомило, що із завтрашнього дня, 8 червня, в Україні зміниться схема розподілу лімітів на світло. Новий порядок розподілу запустять у тестовому режимі.

Новий порядок розподілу лімітів на світло: що зміниться для споживачів – today.ua
Заступник голови Міненерго Юрій Власенко повідомив, що його відомство спільно з Кабінетом міністрів та Офісом президента постійно моніторить обмеження потужності в енергосистемі та застосування графіків відключень світла.

За цими спостереженнями буде змінено підхід до розподілу лімітів на світло для регіонів.

“Із суботи в тестовому режимі буде запроваджено новий порядок застосування графіків погодинних відключень, згідно з яким будуть доведені ліміти, наскільки потрібно “розвантажитися” в певній області. У зв’язку з чим оператор системи розподілу (обленерго) має забезпечити черги відключень у такий спосіб, щоб використовувати виключно цей ліміт. За нашими розрахунками, кількість черг має бути меншою, а світло в будинках громадян буде більшу кількість годин”, – повідомив Юрій Власенко.

За словами заступника міністра енергетики, нововведення має дозволити скоротити терміни відключення електрики для споживачів. Новий механізм буде запроваджено вже завтра.

У Києві місцеві обласні та міські військові адміністрації затверджують перелік об’єктів, які у пріоритетному порядку забезпечуються електрикою. На компанію Укренерго покладено обов’язок розробити справедливу та рівномірну черговість відключення решти споживачів.

Тобто із загального обсягу електрики вилучається його обсяг для критично важливих об’єктів, а залишки оператори систем розподілу мають у рівних частках надати споживачам.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.