У Польщі вбили українця, який працював на місцевій фермі

У Польщі вбили українця, який працював на місцевій фермі

Українця, який працював на фермі в польському селі Рокіцини, убили, а тіло намагалися спалити в господарській будівлі.

Про це пише видання Wiadomosci, а також “Укрінформ” із посиланням на польського прокурора.

12 травня на ферму в Рокіцинах прибули пожежники, яких викликали начебто через загоряння господарської будівлі. Коли пожежу загасили, на місці виявили тіло загиблого чоловіка.

За словами районного прокурора, загиблий був 48-річним громадянином України, який працював на фермі, а втім, за даними польських ЗМІ, трудового договору не мав.

За підозрою в убивстві правоохоронці затримали трьох людей: власника ферми, його дружину та ще одного працівника.

Чоловікам висунули звинувачення у вбивстві з особливою жорстокістю за мотивами, які заслуговують особливого осуду.

Їм загрожує довічне ув’язнення. Тим часом жінку — дружину одного з фігурантів — підозрюють у ненаданні допомоги потерпілому та приховуванні слідів злочину, за що вона може отримати до п’яти років тюрми.

Наразі слідчі намагаються з’ясувати мотив злочину, попри те, що один із затриманих уже пояснив причину вбивства. У прокуратурі кажуть, що мотив, який той назвав, є “нераціональним і відірваним від реальності”.

Водночас польські правоохоронці наголошують, що злочин, найімовірніше, скоїли не на національному підґрунті. Також відомо, що в ніч перед убивством підозрювані розпивали алкоголь. А втім, чи випивав із фігурантами убитий українець, має з’ясувати експертиза.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.