Тепер вже точно вводять спецкартки: виїзд за кордон для українців змінюють

Тепер вже точно вводять спецкартки: виїзд за кордон для українців змінюють

Раніше анонсовані зміни почали впроваджувати у життя. Через це виїзд за кордон для українців матиме одне нововведення і стосуватиметься воно спецкарток у Німеччині.

Про спецкартки для біженців у Німеччині видання вже інформувало. Вони відрізняються від звичайних банківських карток тим, що мають суттєві обмеження. Наприклад, дуже малий ліміт зняття готівкових коштів та заборону на пересилання грошей в Україну.

Днями з’явилась інформація, що Баварія, яка є найбільшою федеративною землею у Німеччині, розпочала переведення біженців на спецкартки. Наразі у 4 районах землі вже впровадили зміни. Відповідну інформацію варто врахувати, адже виїзд за кордон для українців, які потім шукатимуть притулку в Німеччині, передбачатиме нове правило.

Тобто, як це було анонсовано раніше, скоро всім новоприбулим шукачам притулку мали б видавати тільки спецкартки. Це означає, що буде ліміт на знаття готівки у 50 євро на місяць. Також такою карткою не можна буде розрахуватись за покупки онлайн та надсилати гроші в Україну. Навіть у планах ввести таке правило, що ці спецкартки не будуть працювати поза Баварією.

Якраз такий жорсткий контроль і гальмує запровадження оновленого правила по всій Німеччині. Адже деякі політики вважають, що надмірний контроль може стати на заваді інтеграції біженців у німецьке суспільство.

Але місцева влада Баварії налаштована рішуче. Очільник землі Маркус Зьодер хоче якомога швидше перейти на нові правила. Одна з головних цілей — допомогти біженцям, але не дати їм змоги пересилати гроші в Україну.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.