Жодному чоловікові не вдасться уникнути візиту до ТЦК: нардеп розповів, що буде в новому законі про мобілізацію

Жодному чоловіку віком від 18 до 60 років не вдасться уникнути візиту до ТЦК. Це не означає, що усіх відразу призвуть до війська, але на військовий облік поставлять усіх осіб чоловічої статі. Така вимога буде прописана в оновленому законі про мобілізацію.

Жодному чоловікові не вдасться уникнути візиту до ТЦК: нардеп розповів, що буде в новому законі про мобілізацію – today.ua
На цьому акцентував увагу член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

За словами Веніславського, оновлений закон передбачатиме обов’язкову постановку на військовий облік усіх повнолітніх чоловіків віком до 60 років – незалежно від того, де і ким вони працюють, та який мають соціальний статус.

Це стосуватиметься, у тому числі, і тих категорій, які дотепер не стояли на військовому обліку. Йдеться, зокрема, про працівників сектору безпеки та оборони, поліцейських, рятувальників та засуджених. Влада хоче знати, який у держави є мобілізаційний ресурс на випадок тотальної війни.

“Тепер усі будуть на військовому обліку. І будуть, відповідно, або матиме право на відстрочку від призову, або на бронювання. Це концептуальна річ для того, щоб ми розуміли, на кого держава може розраховувати в умовах такої повномасштабної війни”, – каже Веніславський.

Жодному чоловікові не вдасться уникнути візиту до ТЦК: нардеп розповів, що буде в новому законі про мобілізацію

Крім того, закон запобігатиме спробам незаконного перетину кордону, у тому числі особами, які супроводжують інвалідів. Закон також обмежить перелік держслужбовців, які підлягають бронюванню, а також перегляне відстрочку від мобілізації для громадян з офіцерським званням, які раптово вирішили продовжити освіту.

Депутати також відкинули ідею фінансового бронювання військовозобов’язаних як неприйнятну для суспільства.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.