Законопроект про мобілізацію: військовослужбовцям зарахують до вислуги років час перебування на фронті у потрійному розмірі

Військовослужбовцям, які стали на захист України після 24 лютого 2022 року, потроять час перебування на фронті при зарахуванні вислуги років. Відповідну поправку до законопроекту про мобілізацію підтримав Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Законопроект про мобілізацію: військовослужбовцям зарахують до вислуги років час перебування на фронті у потрійному розмірі – today.ua
Про це повідомив позафракційний народний депутат Дмитро Разумков у своєму Telegram-каналі.

Раніше пільгове зарахування вислуги років було передбачено лише для учасників АТО/ООС. Але тепер, якщо Рада схвалить відповідну поправку до закону про мобілізацію, то час перебування у війську потроять при зарахуванні вислуги років для всіх, хто захищає Україну. У тому числі й для тих військовослужбовців, які були мобілізовані з початку повномасштабної війни.

“Нарешті ми наблизилися до відновлення справедливості щодо пільгового нарахування вислуги років для військових. Щойно комітет з нацбезпеки, оборони та розвідки підтримав відповідну 403 правку “Розумної політики”, – написав Разумков.

Тобто тепер кожен місяць перебування на фронті буде зараховуватись військовослужбовцям у вислугу років як три місяці.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.