Зовсім скоро переходимо на літній час: коли і куди крутимо стрілки 2024 року

Зовсім скоро переходимо на літній час: коли і куди крутимо стрілки 2024 року

В Україні 2024 року перехід на літній час відбудеться в останню неділю березня.

2024 року це відбудеться в ніч із 30 на 31 березня. Переводять стрілки годинника на літній час о 03:00 на одну годину вперед. Тобто спати українці будуть на 60 хвилин менше.

Щоб уникнути небажаних наслідків для організму, за тиждень до переведення годинника не рекомендується братися за більш інтенсивні види тренувань. Також в цілому рекомендується знизити фізичні навантаження, щоб уникнути перевтоми. Фахівці не рекомендують затримуватись на роботі або братися за важчі види діяльності. Для мінімізації шкоди можна послідовно відходити до сну на 15 хвилин пізніше.

Також бажано виключити з раціону жирну їжу та алкоголь, пити більше води та трав’яного чаю. Щонайменше за годину до сну рекомендується відмовитися від використання гаджетів. У сонячний день рекомендовано гуляти на вулиці хоча б 15 хвилин на день для поповнення запасів вітаміну D. Також корисними будуть прогулянки перед сном. Також тепла ванна, масаж або медитація ввечері знімають напругу, втому, допомагають швидко заснути і прокинутися наступного дня, що повністю відпочив із зарядом бадьорості.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.