Кому морози, а кому – весняне тепло: синоптик розповів про погоду на тиждень

Кому морози, а кому – весняне тепло: синоптик розповів про погоду на тиждень

Відчутне потепління на всю територію України прийде наприкінці тижня.

Погода в Україні впродовж тижня з 19 по 23 лютого буде мінливою. У низці регіонів синоптик прогнозує морози, водночас у багатьох областях Укргідрометцентр обіцяє по-справжньому весняне тепло.

Відчутне потепління на всю територію України прийде наприкінці тижня, свідчить прогноз погоди.

У вівторок, 20 лютого, на Півночі України вночі буде хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер південний 3-5 м/с.

Температура повітря вночі -4°…-9°C. Удень хмарно з проясненнями, невеликий дощ і мокрий сніг. Стовпчики термометрів покажуть 0°…+2°C.

На Заході України – хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг і дощ. Температура повітря вночі становитиме від 0 до 2 градусів. Удень потеплішає до +6…+8 градусів.

На Сході України буде хмарно з проясненнями, без опадів. Температура повітря вночі -2°…-4°C, вдень 0°…+2°C. Вітер: південний 5-10 м/с.

Погода в Києві буде хмарною з проясненнями, очікується невеликий дощ і мокрий сніг. Вітер південний, 3-5 м/с. Температура повітря вночі -1…-3, удень 0…+2.

У південних регіонах – хмарно з проясненнями, без опадів. Температура повітря вночі -2°…-4°C. Удень 0°…+2°C. Вітер південний 5-10 м/с.

Погода в Україні на 21 лютого
У середу майже по всій території України буде хмарно з проясненнями. Очікується невеликий мокрий сніг та дощ. У південних регіонах – без опадів.

Вітер південний 3-5 м/с.

Температура повітря вночі 0°…+2°C. Удень стовпчики термометрів покажуть +3…+8 градусів. Найтепліше буде на Заході та Півдні України.

Прогноз погоди на 22 лютого
22 лютого на Заході та в Центрі очікується невеликий мокрий сніг і дощ. На Півдні та на Сході – хмарно з проясненнями, без опадів.

У західних, центральних і південних регіонах уночі температура повітря становитиме від 0 до +2 градусів, удень +5…+7.

На Сході та Півночі України синоптик прогнозує невеликий мороз: уночі -1…-5 градусів, удень +2…+5.

Вітер південний 5-10 м/с.

Погода в Україні на 23 лютого
В останній день робочого тижня по всій Україні буде хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с.

Температура повітря буде плюсовою: вночі 0…+2, вдень +5…+7. Найтепліше буде на Заході, Півдні та Сході – там стовпчики термометрів піднімуться до +8…+10 градусів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.