20-градусні морози, хуртовини і крижані дощі: в Україну йде нове похолодання…

20-градусні морози, хуртовини і крижані дощі: в Україну йде нове похолодання

В Україну йде хвиля похолодання. Подекуди температура повітря опуститься до -20 градусів.

Про це свідчать дані сервісу моніторингу погоди Ventusky.

Вже у четвер, 15 лютого, на півночі України сніг, і вдарять морози до -8 градусів. На півдні очікуються дощі, подекуди з мокрим снігом.

До кінця дня сильні морози до -16 градусів очікуються на Сумщині, на сході України температура повітря становитиме до -9 градусів. Сильні снігопади очікуються у Дніпрі, Одесі, Кременчуці.

У п’ятницю, 16 лютого, на Сумщині очікуються морози до -21 градуса, у Харківській, Луганській, Донецькій областях до -13 градусів, у центрі України до -10 градусів. На заході України прогнозують помірні морози до -2 градусів. Опади у вигляді інтенсивного снігопаду очікуються у Запорізькій області.

До кінця дня хвиля морозів переміститься на схід України. У Донецькій та Луганській областях до -11 градусів, у центрі до -5 градусів. Водночас, на заході країни очікується потепління до +3 градусів.

У суботу, 17 лютого, на сході України очікуються морози до -11 градусів, у центрі до -7 градусів, на заході – близько 0. На кінець дня морози знизяться до -8 градусів на сході, на решті території України температура від -5 до +5 градусів.

У неділю, 18 лютого, на сході України очікуються морози до -8 градусів, на решті території температура від -5 до +5 градусів. Без опадів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.