Пенсії нарешті підвищать, але зрадіють не всі: хто з пенсіонерів не відчує зростання виплат

Пенсії нарешті підвищать, але зрадіють не всі: хто з пенсіонерів не відчує зростання виплат

В 2024 році пройде індексація пенсійних виплат

У новому Державному бюджеті, який був ухвалений нещодавно, закладне підвищення мінімальної пенсії.

З 2093 гривень вона зросте до 2361 гривні, тобто підвищать її на 268 гривень. Проте, деякі пенсіонери не відчують цього підвищення взагалі, бо воно їх не торкнеться через їх стаж, вік і ту пенсію, яку вони отримують наразі. Про це пише видання “На пенсії”.

Зараз мінімальна пенсія складає 2093 гривні. Непрацююча людина буде отримувати після індексації максимум 2520 гривень. Якщо громадянину виповнилось 65 років і він має повноцінний стаж (30 років для жінок, і 35 років для чоловіків), то пенсія автоматично стане 3120 гривень.

Та сама історія і з громадянами віком 80 років та більше, які мають 20 років стажу для жінок і 25 років для чоловіків. В їх випадку пенсія автоматично підтягнеться до 3000. Коли прожитковий мінімум пенсіонерів зросте до 2500, або до 3000, то для вищевказаних пенсіонерів нічого принципово не зміниться. Розмір пенсії не зміниться, може трохи змінитись їх структура, складові, а розмір залишиться таким як є.

Підвищення буде відчутним, передусім для людей, які наразі отримують мінімальні виплати у розмірі 2093 гривні. Переважна більшість цих людей отримують соціальну допомогу оформлену у спеціальному державному органі.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.