У Міносвіти анонсували підвищення стипендій студентам

Розмір академічних стипендій в Україні буде переглянуто у бік підвищення. Найкращі студенти вишів можуть розраховувати на вищі стипендії. Гроші для цього у бюджеті-2024 закладено.

У Міносвіти анонсували підвищення стипендій студентам – today.ua
Про це розповів очільник Міносвіти Оксен Ліовій.

За словами Лісового, таке доручення керівництву освітнього відомства дав Володимир Зеленський. Президент вважає, що талановиту українську молодь треба всіляко заохочувати, зокрема й фінансово. Незважаючи на труднощі воєнного часу, у бюджеті наступного року передбачили понад півмільярда гривень на підвищення стипендії студентам.

Крім того, ще 801 мільйон передбачили на розвиток наукової роботи в університетах. І ще півмільйона піде на створення сучасної навчальної бази у профтехосвіті.

При цьому під час зустрічі зі студентами президент Володимир Зеленський уже пообіцяв, що стипендія буде вищою. Насамперед, подбають про підвищення виплат найкращим студентам.

“Ми попрацюємо над тим, щоби збільшити наступного року обсяг стипендій”, – пообіцяв гарант.

Крім закладених у бюджеті 500 млн гривень, резерв для підвищення стипендій можна буде збільшити і за рахунок виплат тим студентам, які залишилися за кордоном. Ймовірно, їм скасують виплату стипендій. Це також була ініціатива Зеленського. Президент вважає, що слід заохочувати тих, хто залишився в Україні, а не тих, хто залишив країну.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.