Наближається 666-ий день війни: нумеролог розповів, що він принесе Україні та Росії

Через місяць, 21 грудня, буде 666-ий день повномасштабного російського вторгнення. У езотериків ця цифра вважається “числом диявола”, тож цього символічного дня окупанти можуть готувати своєрідне жертвопринесення, в тому числі й у самій Росії.

Про це повідомив нумеролог Владислав Грицай в інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз”.

За його словами, ця цифра символізує темну сторону людини. 666-ий день війни буде іспитом, коли в Росії відбудеться “день жертвоприношення”, до якого вже триває підготовка. Вона почалася 11 листопада. Зокрема, вже почалося загострення “шизофренії”: люди, які не можуть подолати в собі світло і темряву, почали активізуватися. Наразі у росіян йде внутрішня перебудова, коли потрібно визначитися, з ким вони – зі світлом чи з темрявою.

На думку нумеролога, для Росії це буде день символічний, коли вони захочуть принести багато жертв. “Московський демонічний режим” буде здавати іспит перед своїми “темними силами”, – каже Грицай. Він прогнозує, що з 21 по 24 грудня в Росії будуть масові вбивства, а також можливі обстріли України.

“У цей період – 21 по 24 грудня – дуже важливо дивитись, що буде відбуватись в Московії. Бо якщо темні сили не приймуть ту кількість жертв, то жертвоприношення, яке було обіцяне московським режимом вже давно, то будуть дуже великі зміни… Недостатня кількість жертв може запустити жертвоприношення в самій Московії і ми будемо бачити, як піднімаються конфліктні ситуації між народами самої Московії”, – розповів Грицай.

Крім того, як зауважив нумеролог, українці бояться, що війна затягнеться, що “кинуть” з допомогою, і цими страхами користується Росія, адже їй потрібно, щоб українці втрачали віру у перемогу.

“Коли ми дивимось в майбутнє, ми дуже часто забуваємо про те, що є наше минуле. Наші предки, які пережили Голодомори, пережили війни, які зуміли сконцентруватися в деякі періоди життя і змогли дати життя нашим батькам. Українці, чому ми круті? Бо коли відбувається якась х**нь, ми, насправді, можемо об’єднатись. Але ще крутіше те, що ми можемо відноситись до життя не те, щоби легко, це мабуть дуже цинічно звучить зараз, однак гумор, який вбудований в нас, він, насправді, дуже часто нас виручав. Ще більше того, гумор – це символ того, що ми маємо дуже сильну інтелектуальну здібність. І ми виживимо”, – резюмував Грицай.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.