Вріже відразу 2 бурі: Україну накриє дуже сильний шторм

Потужність магнітної бурі, яка вже накрила Україну, досягне майже 8-ми балів.

Україну накриває дуже сильна магнітна буря. За нею в країну увірветься ще один геомагнітний шторм. Про це повідомляє meteoagent.

В Україні 15 листопада почалася нова магнітна буря з потужністю 4 бали. Вже сьогодні, 16 листопада, сила геомагнітного шторму різко зросла до майже 8-ми балів. Очікується, що завтра буря вщухне до 3 балів, але 18 листопада сила шторму посилиться до майже 7-ми балів. Після цього магнітна буря опуститься до мінімуму.

Однак не варто розслаблятися, адже 22 листопада увірветься нова магнітна буря. Її потужність буде на рівні 5-ти балів. Після цього шторм вщухне до 4-х і знову виросте до 5-ти. На такому рівні магнітна буря протримається до 25 листопада включно. На наступний день потужність шторму опуститься до 4-х балів, а потім до 3-х і знизиться до мінімуму.

За даними meteoprog, за останню добу на Сонці стався 1 спалах класу С. Фахівці вважають, що 17 листопада можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їх ймовірність становить 15%. Імовірність спалахів класу Х становить 1%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 11 сонячних плям.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.