“Україну не злили”: ведичні астрологи поділилися позитивним прогнозом на листопад 2023 року…

“Україну не злили”: ведичні астрологи поділилися позитивним прогнозом на листопад 2023 року

У листопаді, як каже натальна карта, Україна перебуватиме у сфері впливу Сатурна

Відомі українські ведичні астрологи Анна та Олексій Суханови, які діляться своїми гороскопами у мережі Instagram, визначились із прогнозом для нашої країни на листопад. За їхніми словами, саме листопад стане дуже важливим періодом для України, коли визначатиметься майбутнє.

Про це стало відомо завдяки інформації від астрологів Суханових у мережі Instagram.

Астрологи визначили, що листопад принесе Україні позитивні зміни. По-перше, закінчується напружений астрологічний період за річною картою, який тривав з 6 вересня 2023 року по 6 листопада 2023 року.

“Цей період міг загострювати сферу ворогів, проблем, перешкод. Ми бачимо, що саме в цей час Росія вирішила спробувати перейти в активний військовий наступ під Авдіївкою. Також РФ зробила спроби наступу на політичному фронті, намагаючись переманити, а можливо, і підкупити політиків у країнах, які є партнерами України, для гальмування фінансової та військової допомоги. У листопаді цей астрологічний період за річною карткою закінчується. Це може дати позитивні зрушення у цих питаннях”, – написали астрологи на своїй сторінці в Instagram.

По-друге, продовжили експерти, в натальній карті України закінчується період деякого гальмування, який тривав з 3 червня 2023 року до 4 листопада 2023 року. Він був пов’язаний із впливом планети Сатурн.

“Ця планета в гороскопі України впливає на Місяць і, як наслідок, на уми та настрій українців. Сатурн міг давати настрій апатії, смутку, песимізму, що Україну “злили”, не дадуть ресурсів, що ця війна надовго”, – кажуть експерти.

За їхніми словами, усі ці нюанси посилять позитивну тенденцію для української держави. Тобто ми можемо очікувати на додаткову допомогу від інших країн, а також ЗСУ просунуться в плані звільнення наших територій.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.