Дівчина, над тілом якої поглумився вчора ХАМАС, виявилася не військовою, а з ФРН (ВІДЕО 18+)

Дівчина, над тілом якої поглумився вчора ХАМАС, виявилася не військовою, а з ФРН (ВІДЕО 18+)

Вона приїхала на фестиваль підтримувати МИР

Скалічену захоплену ХАМАС дівчину, яку бойовики називали ізраїльською військовою, опізнали в соцмережах по татуюванню на нозі.

Молода жінка, чиє бездиханне, скалічене та напівоголене тіло демонстративно возили та обпльовували у пікапі бойовики ХАМАС, була вчора ввечері ідентифікована знайомими за татуюванням на нозі.

Це 30-річна Шані Лук – художниця тату із Німеччини, яка приїхала до Ізраїлю  на музичний фестиваль, який був організований борцями за МИР.

Саме під час цього фестивалю її й схопили терористи, під час свого несподіваного нападу на Ізраїль, у результаті якого щонайменше 480 людей загинули та 3200 отримали поранення.

Тіло дівчини було знято роздягнутим у кузові пікапа, з однією ногою вивернутою під неприродним кутом.

На відео ми бачимо, що навколо неї сидять терористи, позакидавши на тіло дівчини ноги, а прихильники їхнього вторгнення їхнього вторгнення радіють, біжать поруч і плюють на неї.

Увага! ВІДЕО 18+

Спочатку ХАМАС повідомляв, що це тіло ізраїльської військової. Однак, дівчина виявилась не військовою і навіть не ізраїльтянкою.

Вона громадянка Німеччини, яка, вочевидь, підтримувала Палестину, і приїхала до Ізраїлю на відповідний фестиваль, проведення якого збіглося зі святом Суккот.

Цікаво, що Джек Салліван – радник президента Байдена з питань національної безпеки – буквально за тиждень до цих трагічних подій заявив:

Сьогодні ситуація на Близькому Сході є найспокійнішою за останні 20 років

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.