“Без світла будуть усі”: нардеп розкритикував інформацію про відключення електроенергії тільки багатим

“Без світла будуть усі”: нардеп розкритикував інформацію про відключення електроенергії тільки багатим

У випадку обстрілів та планових або аварійних відключень електроенергії без світла сидітимуть усі українці. Ніхто не буде відбирати кандидатів на відключення за майновими статками або ще за якимось іншими критеріями.

Як інформує “biz.today,ua”, у цьому переконаний нардеп Олексій Кучеренко, який відреагував на публікації в пресі щодо першочергового вимкнення електрики багатим українцям.

Немало ЗМІ написали, що уряд визначив 6 категорій громадян, яким у випадках планових вимкнень не будуть відключати електрику. Мовляв, відключення електроенергії не загрожує найбільш незахищеним верствам на кшталт багатодітних родин, інвалідів, отримувачів субсидії, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та громадян, чиє здоров’я потребує постійного користування медичними приладами, підключеними до енергомережі.

Насправді ніхто не обиратиме, до якої категорії належать мешканці тієї чи іншої квартири. Усім вимикатимуть електрику абсолютно однаково, переконаний нардеп.

“Такого абсурду я давно не зустрічав: “Через обстріли відключатимуть тільки багатих”. Ті, хто це зараз пишуть, хоч уявляють як взагалі працює енергетика? Як в їх уяві при аварії можна, знеструмленні цілої області чи майже всієї країни, як це було в листопаді 2022-го, відключити квартиру 71, 72 і 73, де живуть бізнесмени 1,2 і 3, а квартиру 74, де мешкають пенсіонери, не відключати?!”, – обурюється Олексій Кучеренко.

Нардеп каже, що не став би так гостро реагувати на цю інформацію, якби її масово не розтиражували ЗМІ, причому “більш-менш пристойні”.

Як з’ясувалося, таким чином журналісти перекрутили суть урядової постанови про заборону відключення електроенергії за борги.

Отже, якщо соціально вразливі громадяни вже почали задоволено потирати руки, що взимку вони за будь-яких умов залишатимуться зі світлом, то нардеп змушений їх розчарувати. Відключень електроенергії, якщо вони будуть, не вдасться уникнути нікому: ні багатим, ні бідним.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.