Хто з українців може отримати виплату в 3,1 тис. грн: треба встигнути до 1 листопада

В Україні ветерани війни, члени сімей загиблих та ветеранів війни, які набули цього статусу до 24 серпня, у разі не отримання виплати до Дня Незалежності України, можуть оформити допомогу. Програма діє до 1 жовтня.

За її отриманням треба звернутися до органів Пенсійного фонду України або до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) до 1 листопада. Про це йдеться в заяві Міністерства у справах ветеранів.

У Мінветеранів повідомили, що особам, які не є пенсіонерами та/або не перебувають на службі, разова грошова допомога до Дня Незалежності України виплачується за їх особистим зверненням до територіальних органів ПФУ за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебуванням) або в ЦНАП та даних про поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

Так, якщо вам до 24 серпня було встановлено статус та видано відповідне посвідчення, але до 1 жовтня ви не отримаєте разової грошової виплати до Дня Незалежності, потрібно звернутися до 1 листопада до органів Пенсійного фонду України або до Центру надання адміністративних послуг, пояснили в Мінветеранів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.