Яку ягоду потрібно обов’язково їсти жінкам після 60: покращує пам’ять та захищає серце

Американські вчені дійшли радісних висновків, дізнавшись, що є ягода, яка позитивно впливає на жіноче здоров’я після 60 років. Якщо їсти цей продукт щодня, спостерігається позитивний вплив на організм.

Яку ягоду потрібно обов’язково їсти жінкам після 60: покращує пам’ять та захищає серце – today.ua
Йдеться про полуницю, яка надає антиоксидантну дію на організм людей похилого віку, покращує когнітивні здібності та нормалізує артеріальний тиск.

Вчені Університету штату Сан-Дієго розповіли про свої результати на щорічних зборах Американського товариства харчування. У дослідженні взяли участь 35 здорових жінок та чоловіків віком від 66 років. Щодня вони вживали добову норму полуниці як ліофілізованого порошку полуниці протягом восьми тижнів.

Вдалося з’ясувати, що завдяки щоденному вживанню полуниці когнітивна робота покращилася на 5,2%, обсяг талії зменшився у всієї групи на 1,1%, показник артеріальних стрибків зменшився на 3,6%, а загальна антиоксидантна здатність значно збільшилася на 10,2%. Також у крові підвищився рівень тригліцеридів (це жири, які забезпечують клітини енергією) у сироватці крові.

“Це дослідження показує, що вживання полуниці може сприяти поліпшенню когнітивних функцій та зниженню факторів ризику серцево-судинних захворювань, таких як гіпертонія. Ми вражені тим, що проста зміна дієти, а саме додавання полуниці в щоденний раціон, може покращити ці результати у людей похилого віку”, – заявила автор дослідження професор Ширін Хушманд.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.