Українським біженцям у Німеччині анулюють виплати: кого стосуватиметься

Українські біженці в Німеччині можуть втратити виплати по безробіттю від Bürgergeld Widerspruch. Розглянемо найпоширеніші причини, які можуть бути підставою для позбавлення фінансової допомоги.

Українським біженцям у Німеччині анулюють виплати: кого стосуватиметься – today.ua
Так, за даними порталу Ukrainianingermany, Bürgergeld може скасувати надання матеріальної допомоги українцям, якщо вони не виконують умови програми допомоги біженцям.

Таким чином, причини втрати частини коштів або для повної ануляції фінансової підтримки можуть бути такі:

Проживання за адресою, яка не відповідає місцю реєстрації
Однією з умов отримання допомоги від Bürgergeld є необхідність постійно проживати за місцем прописки. Відповідно до умов програми, максимальним терміном відсутності за місцем прописки є 21 день. Якщо українці цю умову порушують, і, наприклад, вирішили виїхати в Україну на більш тривалий термін, то після повернення вони втратять допомогу з безробіття.

Відмова від роботи, курсів та семінарів, запропонованих програмою
У разі, якщо біженець, який отримує фінансову допомогу, відмовляється від відвідування курсів, семінарів з працевлаштування або роботи, що відповідає його професійним навичкам та кваліфікації, він може втратити частину матеріальної допомоги. Зазначається, що за перше відповідне порушення суму виплат буде знижено на 10%, за друге – на 20%, за третє – на 30%. Відвідування курсів по вивченню німецької мови в Німеччині є обов’язковим для всіх українців.

Українським біженцям у Німеччині анулюють виплати: кого стосуватиметься

Звільнення з роботи без поважної причини
Якщо український біженців звільниться із запропонованої Bürgergeld роботи без вагомих на те причин, наступні три місяці матеріальна допомога їм зменшиться на 30%.

Приховування додаткового доходу та майна
Якщо біженці приховують від Bürgergeld інформацію про доходи або майно, соціальна служба буде зобов’язана наполягати на повному поверненні виплачених за програмою коштів. У деяких випадках за подібне шахрайство передбачено штрафи та навіть позбавлення волі.

У деяких випадках анулювання виплат можна оскаржити. Якщо, наприклад, особа була відсутня в Німеччині більше 21 дня через робочу поїздку або через проблеми зі здоров’ям. Для цього потрібно звернутися до центру зайнятості та пояснити причини відсутності. Потрібно обов’язково надати докази, наприклад, квитки або документи, які зможуть підтвердити відсутність.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.