“Росія краща і сильніша”: у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою

“Росія краща і сильніша”: у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою

Виявляється, що в улюбленій країні українських заробітчан уже є діти, яких виховують у стилі “руського міра”

З Чеської Республіки, де зараз перебувають тисячі українських “заробітчан”, а також біженців, прийшли дуже сумні новини. Українські діти щодня страждають через підступне вторгнення російських окупантів у себе вдома, на додачу до цього маленькі громадяни можуть отримати порцію неприємностей ще й за кордоном.

Цього разу стало відомо, що в країні, яку так люблять українці, серед найменших з’явилися “посібники руського міра”. У прямому сенсі чеські діти плюнули в обличчя маленькій українці через те, що вона сказала, що вона не росіянка, а українка.

Про це стало відомо завдяки відео, яке мати дівчинки опублікувала у соціальних мережах.

У соціальних мережах відео із цим сумним моментом виклала мама дівчинки Поліни, яка виїхала з дитиною до Чехії з Коростеня.

Багато хто знає, що дитяча жорстокість нещадна, тому що у дітей немає досвіду співчуття, а лише дрібні задатки рефлексії від тих, хто старший – залишається лише здогадуватися, хто вклав у голову маленьким чехам ось цей “руській мір”. Можливо, дорога пропаґанда в месенджералах або тих же соціальних мережах, з маленькими відеороликами.

На відео чудово видно, що ситуація склалася в такий спосіб – на запитання, чи вона росіянка дівчинка відповіла, що українка. Тоді школярі сказали, що росія “краща” і “сильніша”. Поліна на це сказала, що “росія – гівно”, за що їй плюнули в обличчя.

Дуже показовий момент для всіх українців, які зібралися шукати “захист” та “притулок” далеко від своєї Батьківщини.

Також є інформація, що цією ситуацією вже займається посольство України у Чехії.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.