“Мобілізація в Україні”: від 5100 до 8500 грн штрафу отримають призовники, які не зроблять цієї процедури

“Мобілізація в Україні”: від 5100 до 8500 грн штрафу отримають призовники, які не зроблять цієї процедури

Мобілізація в Україні триває до 18 серпня. Військовозобов’язані чоловіки можуть отримати повістку в будь-якому громадському місці, а військовий квиток їх просять пред’явити навіть при прийомі на роботу. Якщо не стати на військовий облік, то можна отримати чималий штраф.

Як інформує “biz.today.ua”, зокрема тепер, якщо особа влаштується на роботу без попередньої постановки на військовий облік, то отримає штраф у розмірі від 5100 до 8500 гривень. Те саме стосується і потенційних студентів. При вступі до ВНЗ у пакеті документів обов’язково має бути військовий квиток. З початком мобілізації значно зросла кількість охочих навчатись, і це далеко не 17-річні юнаки.

Таким чином, при прийомі на роботу або вступі до ВНЗ чоловікам призовного віку потрібно пред’явити один із цих документів:

Свідоцтво про припис для призовника

Військовий квиток чи тимчасове посвідчення військовозобов’язаних осіб із таким статусом. Тобто це чоловіки віком від 18 до 60 років, які не мають причин (хвороби, інвалідність, троє дітей тощо), щоб не служити.

Військовий квиток для резервістів.

З червня повістки в Україні мають право вручати всім громадянам, навіть якщо особа пред’явить “білий квиток” або довідку про зняття з військового обліку. Явка у військкомат – обов’язкова. Далі призовники мають пройти медогляд на ВЛК, за результатами якого комісія визначить, чи дійсно особа не придатна до служби, чи все ж таки обмежено придатна. У разі підтвердження повної непридатності призовника відпустять і підпишуть звільнення від служби.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.