Військовий експерт пояснив мету масованого удару по Україні крилатими ракетами та дронами-камікадзе

11 балістичних ракет ВТРК “Іскандер-М”… Про що це свідчить?

Російські окупанти в ніч проти 29 травня завдали масованого комбінованого удару по території України крилатими ракетами та дронами-камікадзе з метою виявлення ЗРК Patriot.

Про це написав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко у власному телеграм-каналі.

Після нальоту 29 травня було, за результатами проведеного аналізу, зроблено спробу завдання ударів балістичними ракетами. Що важливо – для цього застосували не унікальні Х-47М2 “Кинжал”, а стандартні “Іскандери”. Це, за словами експерта, можна пояснити фактором дефіциту та виробництва.

Але…

“Востаннє в Україні застосовувалися “Іскандери” 22 травня. До того – 18 травня. Тобто, на тлі гострого дефіциту інших “високоефективних” засобів ураження, було вирішено застосувати те, що є їх запасом 9М723. Результат? Ну як… 100% збиття “Іскандерів” засобами створеними для їхнього збиття”, – зазначив Коваленко.

За місяць, з 28 квітня по 29 травня, Росія вже застосувала по Україні 190 ракет різних типів. З урахуванням їхньої тривалої паузи, з 9 березня по 28 квітня, цього запасу коштів у них залишилося максимум на два тижні. Потім так чи інакше, але настане пауза накопичення.

“Але, головне те, що незважаючи на всі ті засоби та тактику, які РВВ застосовують останній місяць, ефективність від цих ударів мінімальна, при витратах, досить ємних та болючих. Особливо якщо говорити про репутаційні витрати – знищення “Кинджалів” та “Іскандерів””, – сказав він.

Нагадаємо, у ніч проти 28 травня на Київ було здійснено атаку дронами, а саме – баражуючими боєприпасами “Shahed”. Повітряна тривога у столиці тривала понад 5 годин. Внаслідок удара є жертва.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.