Все різко зміниться: у Міноборони готують новий закон, як по-новому служитимуть українці

В основі майбутніх змін лежать стандарти НАТО
Міністерство оборони розпочало розробку змін до “Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ”. Про це йдеться у публікації Telegram-каналу відомства.

Повідомляється, що у документі будуть чітко розмежовані та регульовані норми проходження служби як у мирний час, так і в особливий період. Основою змін є стандарти кадрового менеджменту НАТО.

Військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, що відповідають їх фактичним військовим званням. Також будуть встановлені мінімальні та максимальні терміни вислуги і у військовому званні.

Призначення на найвищі посади проходитиме за рейтинговим принципом, при цьому планується запровадити проведення ротації військовослужбовців на відповідних посадах з метою набуття ними необхідного досвіду.

У Міноборони додали, що тих громадян, кандидатури яких двічі відхилялися від просування по службі, будуть рекомендовані до звільнення.

У публікації сказано, що після розробки, погодження та розгляду КМУ проєкту змін до “Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ”, його буде представлено главі держави для набуття чинності Указом Президента України.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.