Сатанинські дні 2023 у червні: чотири найнебезпечніші дати

Сатанинські дні 2023 у червні: чотири найнебезпечніші дати

 

Що радять астрологи, щоб уникнути неприємностей у важкі місячні дні.

Чотири дні на місяць, які припадають на зміни фаз місяця, вважаються найнебезпечнішими, важкими і невдалими. За місячним календарем це 9, 15, 23 і 29 доба. Розповідаємо, що таке сатанинські дні та що не можна робити в сатанинські дні, щоб не накликати на себе неприємності.

Сатанинські дні в червні 2023 – які небезпеки підстерігають
Цього року астрологи називають добу, коли відбувається зміна фаз місяця, “дні Гекати 2023” – в ці періоди місяць перебуває під управлінням цієї давньогрецької богині темряви й пекла. В людях прокидаються темні сторони душі, їм складно тримати себе в руках і зберігати зосередженість.

Також в ці 4 дні підвищується ймовірність нещасних випадків, травматизм, кількість аварій і будь-яких можливих неприємних ситуацій.

Якщо ви задумалися, який сьогодні день за місячним календарем, то нижче – поради астрологів для вас.

Дні Гекати червень 2023 – точний час
15 місячна доба: 2-3 червня

Символом першого в червні дня Гекати є Змія – вона мудра, але спокушлива. Точний час – з 19:15 2 червня до 20:50 3 червня. У цей період можуть виникнути ускладнення, будьте обережні з новими знайомствами. Емоції б’ють через край, змушуючи забути про розум. Нових справ у цей день краще не починати, також рекомендується перенести важливі “паперові” справи.

Водночас буде корисно зайнятися йогою, сходити на масаж або зануритися в медитацію, займатися саморозвитком. Щоб уникнути непотрібних витрат, зберігайте спокій і усвідомленість під час покупок. Організатори розпродажів, ярмарків та інших акцій розраховують, що в цей день покупці на емоціях будуть гребти товари лопатою.

23 місячна доба: 11-12 червня

Символом другого в червні дня Гекати вважається Крокодил – він звільняє від обмежень, рухається проти течії. Точний час – з 01:26 11 червня до 01:33 12 червня. У цей період не піддавайтеся жадобі помсти, провокаціям. Терпіння і м’якість допоможуть пережити цей енергетично нестабільний, важкий день. Не проявляйте агресію, контролюйте емоції, будьте максимально уважні. Намагайтеся обходити стороною потенційно конфліктні ситуації, щоб не наламати дров і не зробити непоправного.

Що можна робити в 23 місячний день – ця доба сприятлива для благодійності, прощення і примирення. Така подвійність пояснюється тим, що другим символом 23 місячного дня є Черепаха, безсмертна і духовно сильна. Добре зайнятися повсякденними домашніми клопотами та заходами, що зміцнюють здоров’я. Також сильна енергетика цього дня допоможе впоратися з важкими проблемами, важливими питаннями, які давно потребують вирішення. Головне, направити енергію в потрібне русло, а не розтратити її на дріб’язкові суперечки.

29 місячна доба: 17-18 червня

Символом третього в червні дня Гекати вважається Спрут. Точний час – з 02:32 17 червня до 03:03 18 червня. Езотерики попереджають, що не всі люди здатні протистояти найпотужнішій енергетиці підсумкового дня місячного календаря, найважчого з усіх. Будьте готові до чого завгодно – зради, вибухових ситуацій, що загрожують перейти в багаторічну ворожість.

Найкраще відпустити ситуацію, не вплутуватися в конфлікти, скасувати всі зустрічі та зосередитися на своєму внутрішньому світі. Займіться творчістю, також корисно провести заходи для очищення організму. Уникайте великих покупок, підписання важливих документів, будь-яких серйозних поворотних моментів. Також уникайте потенційно небезпечних ситуацій. Не суньте голову в зашморг, не піддавайтеся настирливим пропозиціям і довіртеся інтуїції.

9 місячна доба: 26-27 червня

Символом четвертого дня Гекати в червні є Кажан. Точний час – з 12:36 26 червня до 13:54 27 червня.

День будить у людині темні сторони, занурює в ілюзії. Не приймайте підозрілих пропозицій, не встрявайте в афери, не починайте нових справ, в жодному разі не плануйте весілля.

Щоб забути, що таке сатанинський день, проведіть його спокійно. Повсякденні справи відвернуть вас від можливих безпричинних сварок, якими загрожує 9 місячний день. Будь-яка діяльність, крім творчої, вимагає підвищеної уваги та усвідомленого підходу. Тримайте себе в руках, щоб мінімізувати вплив негативної енергетики.

Чим може допомогти Геката – трохи міфології
Незважаючи на те, що зараз Геката вважається покровителькою темряви, чорного чаклунства, некромантії, спочатку вона не була такою темною богинею. Навпаки, у Гекати просили удачі, мудрості, успіхів у торгових підприємствах.

Навчіться направляти її енергію, яка б’є ключем під час зміни фаз місяця, на позитив, і зможете вийти на новий, більш якісний рівень пізнання і самореалізації.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.