Екстрасенс Людмила Хомутовська: В Росії буде справжній Армагеддон. Після цього Україна піде на переговори

Екстрасенс Людмила Хомутовська: В Росії буде справжній Армагеддон. Після цього Україна піде на переговори

Екстрасенс Людмила Хомутовська в інтерв’ю УНІАН розповіла, що чекає на Україну до кінця весни, чим закінчиться контрнаступ ЗСУ, якою буде реакція Росії та коли може закінчитися війна.

Людмило, дайте, будь ласка, прогноз на квітень та травень. Що на нас чекає?

Попри те, що зараз ми маємо суперечливі відомості щодо того, чи буде контрнаступ, можу сказати, що він буде. Це відбуватиметься ближче до кінця квітня, бо ми отримаємо основну частину допомоги, яку нам обіцяли. Поки що обстрілів у нас буде менше, але не думайте, що Росія сяде й буде чекати. Однозначно вони чинитимуть опір, буде боротьба. Тому контрнаступ, в результаті якого переможе Україна, буде через боротьбу і великі втрати.

Якщо дивитися на економічну ситуацію в країні, то будуть скандали, проблеми з фінансами.

Які українські міста перебувають під загрозою?

Дуже активною буде боротьба на півдні й півночі країни. Також бачу загрозу для центра, але карти показують, що він закритий. Тобто обстріли будуть такі, як у ніч з 27 на 28 березня, але рано чи пізно Росії все ж доведеться закрити для себе цю тему. Це не означає, що окупанти будуть сидіти, скажімо так, без діла. Це означає, що всі їхні спроби обстрілювати Київ будуть неефективними.

Хочу попередити жителів Одеси, Сум, Чернігова, а також всього сходу, що там будуть обстріли. Частково починає активуватися Полтава. В Харкові ситуація не зміниться.

Найбільше від війни постраждали такі міста як Бахмут, Мелітополь, Маріуполь… Чи повернуться вони до мирного життя?

Якщо говорити про Бахмут, то він відновиться, але людськими силами. Тобто наразі він не є першочерговим на відновлення у влади. Жителі міста почнуть повертатися туди та самостійно наводити лад, тільки пізніше доєднається влада.

А от Мелітополь наразі є нагальним питанням, тому, в першу чергу, влада відновлюватиме саме його. Маріуполь так само. Однак я бачу, що не відновлюватиметься майже весь Донбас.

Чи вдасться нам цього року повернути окуповані території?

Якусь частку ми повернемо, але не до кінця. Не варто очікувати, що це буде одразу. Однак, я думаю, що Крим, наприклад, Україна відвойовуватиме.

Зараз нас лякають тим, що може відбутись черговий наступ, що Путін скоро може піти на нову ескалацію. Чи згодні ви з цим?

Путін ще не розчарувався у війні, він вважає, що у Росії ще є багато ресурсів. Тому буде супротив під час нашого контрнаступу, ситуація нагнітатиметься. Але, разом з тим, будуть проблеми всередині Кремля. У зв’язку з тим, що високопоставлені люди битимуться за кістку (владу), вони самі почнуть розвалювати країну.

Коли може закінчитися війна?

Нас змушували піти на переговори, аби війна закінчилася швидше. На жаль, протягом декількох місяців ми ще більше відчуємо на собі цей тиск. В хід підуть і великі гроші, і різні маніпуляції. Але тут потрібна воля народу, як було на початку повномасштабної війни. Я думаю, що скоро ми знову побачимо подібне. До кінця року ми маємо закрити цю тему, але це буде довгий переговорний процес.

Можете спрогнозувати, за який час після завершення війни відновиться Україна?

Бізнес почне більш-менш нормально працювати через два-три роки. Це найшвидший варіант. Повернути всю нашу міць нам вдасться через років п’ять. Але на нас чекає велика кількість корупційних скандалів.

Як довго триватиме мобілізація?

Вона продовжуватиметься майже до останнього дня війни. Поки я не бачу її завершення.

А коли чоловіків зможуть випускати за кордон?

Хотілось би вас потішити і сказати, що через декілька місяців, але насправді це не так. Ще два-три місяці після завершення війни їх точно не випускатимуть. Можливо, їх утримуватимуть для відновлення країни, чи для зачистки територій після окупантів. Тобто ворота у світ їм можуть відкрити лише у 2024 році.

А що чекає на Росію?

Буде суд у Гаазі. Туди потрапить дуже велика кількість російських чиновників, однак Путіна я там не бачу. Він не доживе до суду. Що стосується самої Росії, то про цю країну можна вже забувати. Вона сама себе знищує. Буде розподіл, мінімум, на п’ять частин. В країні буде серйозна фінансова криза, через що “брати” і “сестри” почнуть віддалятися.

Тобто Росія розділиться на декілька територій, які будуть у складі інших країн?

Для початку, вони будуть самі по собі. Потім формуватиметься певний союз, а керуватиме ним Україна. Ще до війни карти показували, що Україна створить якийсь новий союз. По всіх даних, у цьому союзі буде ще Польща та країни Балтії.

Можна сказати, що у країни-агресора після Путіна більше не буде президента?

Ні, він буде, але керівники будуть тимчасовими. Наразі Росія має відчути на собі все те, що робила у світі. Простими словами: вони працювали на розвал інших країн, а тепер це ж чекає на них самих. У Всесвіті нічого не відбувається просто так.

Поставлю вам найулюбленіше питання українців: коли і як помре Путін?

Нам скажуть, що він помер від інфаркту чи інсульту. Тобто, що він не мучився, і це була швидка смерть. Однак насправді за ним стоїть диявол. Це означає, що диктатора можуть отруїти. Вже зараз я бачу, що він не жилець. Звісно, вся Україна хоче, щоб він помер ще вчора, але нам залишається лише чекати.

Серед езотериків існує думка, що війна може закінчитися на наступний день після смерті Путіна. Чи згодні ви з цим?

Я не бачу, що війна закінчиться одразу після його смерті. В Росії мають відбутися певні внутрішні зміни. Тому спочатку буде справжній Армагеддон всередині країни, а тільки потім Україна піде на переговори. Але повторюся: цей процес буде дуже складним.

Можете спрогнозувати долю ще одного диктатора, який ніяк не відчепиться від України – Олександра Лукашенка?

Він дуже швидко піде за Путіним. Білорусь обов’язково скористається цією щасливою нагодою, аби влаштувати революцію. Там буде зміна влади воєнним шляхом. Однак, щоб не боятися нападу зі сторону Білорусі, потрібно прибрати всіх тих, хто виступає за це.

Якою буде наша армія після війни?

Українська армія точно посяде друге чи третє місце у світовому рейтингу. Тому що ЗСУ – це взірець для інших. Спираючись саме на нашу армію, будуватимуться інші. У зв’язку з тим, що ми маленька країна, перше місце нам не світить, але ми будемо серед лідерів. Також ми можемо змінити певні армійські установи. Наприклад, техніки ведіння війни. Може бути таке, що у військових вдома буде зброя. Як тільки їм прийде наказ, вони візьмуть її та підуть воювати…

Що чекає на наших лідерів – Володимира Зеленського та Валерія Залужного – після завершення війни?

Якщо Зеленський завершить свій термін і не піде на другий, то він стане суперлюдиною, яка перемогла у війні. Якщо ж він вчасно не піде, все закінчиться дуже погано. Можуть бути навіть імпічмент та юридичні розбірки.

Що стосується Залужного, то також є два сценарії. З одного боку, він великий воєначальник, який увійде у всі історичні книги, особливо ті, які стосуються війни. Однак зараз його штовхають у політику. Але, я думаю, що він має відмовитися. І тоді він буде тією людиною, яка будуватиме нову армію. У нього є великий шанс керувати такими організаціями, як, наприклад, НАТО.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.