Астрологиня попередила про запеклі бої навесні: “Ми будемо багато втрачати”

Прогнозується також, що Росія може завдавати ударів по українських багатоповерхівках.

У війні в Україні навесні буде важкий період і можлива запекла боротьба – такий прогноз зробила астрологиня Яна Тимощук.

Про це Тимощук розповіла в інтерв’ю УНІАН.

“Боротьба, запекла боротьба… Ми будемо мати, на жаль, дуже серйозні бойові дії. Зіткнення”, – попередила астрологиня.

Вона віщує неспокій на тимчасово окупованих територіях України.

“Багато людей можуть відчувати себе в обмеженні. Швидше за все, це те, що стосується втрат. Коли люди позбуваються благ, будинків”, – уточнила Тимощук.

Водночас вона запевнила, що попри загострення на фронті, українцям не доведеться хвилюватися через проблеми з продовольством. Астрологиня прогнозує, що навесні аграрії зможуть успішно провести посівну.

“Цієї весни вищі сили будуть прихильні до нашої землі. Я маю на увазі це стосується народження землі, що не дасть нам бути голодними”, – сказала вона.

Вона також віщує, що Україна “кричатиме про допомогу” з боку партнерів.

“Ми будемо багато втрачати… Буде жорсткий опір…” – додала Тимощук.

За її прогнозом, Росія влаштовуватиме провокації і під загрозою можуть опинитися об’єкти на висоті. Йдеться про ймовірність ударів по багатоповерхівках.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.