Відомий астролог розповів, що чекає на Україну після 2023 року…

Астролог розповів, що чекає на Україну псля 2023 року

Астролог Анна Карпєєва дала прогноз, що чекає на світ у майбутньому. За її словами, у 2026 році стануться ті ж аспекти, які були на момент смерті Йосипа Сталіна. У 2026-2027 роках розпочнуться знакові для всього людства діалоги політичних лідерів, пише УНІАН.

Вона каже, що труднощі відчуватиме низка країн і в 2024 році. Далі прийдуть нові люди до влади:

“У 2026-2027 роках у нас будуть нові діалоги, які формують порядок на 60 років… У 2030-му у нас сформуються якісь нові об’єднання країн, які надовго будуть разом”.

За її словами, все це буде з відтінком свободи. Карпєєва додала, що те, за що зараз борються українці, матеріалізується до 2030 року, зокрема, коли за зміни візьметься покоління 2000-х.

Та якщо робити прогнози щодо якихось конфліктів, продовжила астролог, то у 2023-му році може розпочатися “війна у мусульманському світі”, яка буде дуже тривалою.

Ведучий запитав у Карпєєвої, що чекає на Росію у майбутньому, чи розпадеться вона. Вона відповіла, що РФ просто ізолюється від світу. За її словами, навіть якщо Путін усунеться від влади, його замінить людина з такими ж поглядами. Москва намагатиметься ізолюватися, щоб її громадяни не могли порівняти своє життя з жителями інших країн, не могли усвідомити, настільки вони нещасні.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.