“Полегшення буде дуже велике”: карпатський мольфар повідомив, коли настане переломний момент у війні і скільки вона ще триватиме (ВІДЕО)

Мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна в Україні у 2023 році та назвав ключову для нашої країни дату, це – 22 березня.

В інтерв’ю ProUA він заявив, що саме цей день стане переламною точкою у повномасштабному вторгненні, українцям далі стане набагато легше, пише УНІАН. У мольфара запитали, чи буде у 2023 році перемога України у розв’язаній Росією кривавій війні. Й він відповів негативно: “Ще буде два роки так… Але це вже не біда буде”.

Тобто, на думку Юращука, війна в Україні триватиме ще два роки, але російські ракети скоро не прилітатимуть на територію нашої країни.

Також мольфар оцінив ймовірність повторного вторгнення Росії до України з території Білорусі. За його словами, певні провокації будуть, але це все буде не так страшно, найстрашніше буде з території РФ. Крім того, в цьому контексті він знову згадав дату 22 березня: “Полегшення дуже велике буде”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.