Чи готуватись до змін: яким буде курс долара у лютому 2023 року

Курс долара у лютому 2023 року може зазнати незначних коливань, але ці зміни будуть нетривалими та більш ситуативними. Відповідну інформацію озвучив директор департаменту казначейства Акціонерного Товариства “КОМІНБАНК” Герман Марченко.

Експерт зазначив, що у лютому буде рік, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Втім, наша країна тримається, а народ вірить в перемогу. Віра в перемогу та потужна робота Збройних Сил України впливають на фінансову складову життя громадян.

“Ситуація на валютному ринку багато в чому залежатиме від ефективних рішень НБУ що стосуватимуться розміру облікової ставки та офіційного курсу валют. За всіма ознаками, у найближчий місяць навряд чи можливий їхній перегляд, а відтак буде створене підґрунтя для збереження стабільного курсу валют”, – зазначив Герман Марченко.

На курс долара у лютому 2023 року також впливатимуть рівень інфляції, баланс попиту та пропозиції на готівковому ринку, допомога від партнерів.

Експерт зазначив, що зараз на ринку валют панує стриманий оптимізм. Існують передумови, що різких коливань курсу валют в останній місяць зими очікувати не варто. Попередньо, курс долара буде у коридорі від 40 до 41 гривні за валютну одиницю.

Щодо курсу валют протягом всього 2023 року, то багато економістів вже зазначали, що він залежатиме від подальшого розвитку на фронті та рівня фінансової підтримки від партнерів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.