Декілька цікавих фактів про секс: вчені вміють дивувати

Секс – це далеко не найбільш вивчена сторона людського життя.

Фахівці визначили декілька наукових фактів про секс. 

Давно всім відомо, що більшість людей вибирають сексуальних партнерів за ступенем схожості на власних батьків. Американські вчені змогли підтвердити цю гіпотез науковим способом. Жінки визначили близький свій тип чоловіка по запаху. Найбільш приємним, на їхню думку, виявився запах чоловіків з таким же набором генів, як у батька.

Всупереч розхожій думці, більш сексуальними представницям прекрасної статі здаються чоловіки з витонченою зовнішністю. На сексуальне збудження впливають і різні запахи предметів. Жінки краще всього реагують на вишню, одеколон і запах м’яса. Чоловіки виявилися в захваті від огірків і льодяників «Чупа-Чупс».

Секс, крім радісних емоцій, може в деяких ситуаціях викликати напади страху. Понад 90 відсотків чоловіків, як вогню бояться небажаної вагітності своєї партнерки. 70 відсотків чоловіків не люблять, коли їх починають порівнювати з колишніми партнерами. Кожен другий боїться, що жінка не отримає задоволення від процесу. І всі без винятку згадали про фобію заразитися нехорошими інфекційними захворюваннями.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...