Українців попередили, що буде з курсом долара на чорному ринку на початку 2023 року

Економісти повідомили, що буде з курсом долара на чорному ринку на початку 2023 року. Виявляється, на українців чекає сюрприз. Очікуються несподівані котирування до гривні.

Фінансові аналітики дійшли висновку, що наступного року курс готівкового долара може виявитися нижчим від того, який уряд заклав до держбюджету. Наголошено, що підстав для подорожчання курсу немає.

Таким чином, американська валюта може подолати психологічну позначку 40 грн і знову подешевшати. Про це заявив голова відділу аналітики Concorde Capital Олександр Паращій.

Експерт валютного ринку Олега Пендзина запевнив, що українцям не варто турбуватися та скуповувати долари. Він також не прогнозує жодних факторів для стрибка курсу.

“Потрясінь на ринку не очікується, а у разі продовження “зернової угоди” ще на рік гривня зміцниться і може навіть наблизитися ближче до офіційного курсу”, – пояснив фахівець.

Станом на 19 листопада курс поступово знижується. Як повідомив Мінфін, купівля долара коштуватиме 40,12 грн, тоді як учора він коштував 40,17 грн. Американська валюта приймається в середньому по 40,30 грн, хоча ще вчора, 18 листопада, курс був зафіксований на рівні 40,65 грн.

Щодо продажу, то в суботу вони коштуватимуть в українських обмінниках 40,30 грн, при тому що у п’ятницю його ціна становила 40,65 грн.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...