«Якщо пекло існує, то я побував в ньому двічі»: захисник Маріуполя Дибленко розповів про російський полон

На початку повномасштабного російського вторгнення Артем Дибленко у рядах 36 окремої бригади морської піхоти вирушив на оборону Маріуполя. В рядах захисників “Азовсталі” він обороняв місто від окупантів. Звідти він попав в полон, який виявився справжнім пеклом. Але в ході масштабного обміну Україна його разом з іншими героями повернула додому.

Про це повідомив генеральний директор інформаційного агентства “Українська Медіа Група” Артем Дибленко у Facebook.

“Я повернувся. Якщо пекло існує, то я побував в ньому двічі.

Спочатку Маріполь та «Азовсталь», які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею.

Потім російське СІЗО, де російські п*дараси намагалися вже «зруйнувати» мене та сотні моїх побратимів. Били чим тільки можна – руками, ногами, палками, – били струмом, морили голодом. Чотири місяці, день в день. Я не буду розказувати в деталях, як проходив мій день. Повірте, це був ад.

Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось вже нема в живих…

Навіщо я це пишу, навіщо публікую своє фото? Не для того, щоб викликати у вас жаль чи співчуття. А для того, щоб ви розуміли, що «там» відбувається. Хоча, впевнений, ви все і без мене знаєте”, – написав він.

Також Дибленко розповів, що війна ж завтра не закінчиться. Тому він скоріше повернутися в стрій, щоб боронити Україну від нових “вояк”, яких мобілізують на росії.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...