путін кинув “другу армію світу” на гарячі позиції, а вони в страху українського наступу шукають план втечі: “Куди з***увати”

Окупанти більше не можуть терпіти свавілля у підрозділах. Командування кидає на позиції як “гарматне м’ясо”

Окупанти продовжують скаржитися на підготовку контрнаступу Збройних сил України. Вже шукають варіанти, як можна втекти з війни.

Про це стало відомо завдяки черговому перехопленню розмови, опублікованій на сторінках Головного управління розвідки Міністерства оборони України в соціальних мережах.

Вони там панікують на повну, бо сподівалися, що після окупації територій їм нічого не загрожуватиме, і зовсім скоро їх відправлять додому. Але це зовсім не так.

Командування підрозділів кидає окупантів на позиції як гарматне м’ясо, і це вже не секрет. Вони самі все це розуміють, тож намагаються втекти.

“Короче, укри готуються наступати на Херсон. У дуже великій кількості. Настатимуть по воді, будуть американські катери, човни, артилерія буде на воді. Вони оточуватимуть нас, відрізатимуть від Криму. Цілком вони наступатимуть з боку Одеси, з боку Миколаєва, з боку води. Вони зараз пробиватимуть Снігурівку і в напрямку Херсона, щоб зачинити нас тут. Тільки ось одне питання, куди… зиватися?” – сказав окупант дружині.

Наприклад, тільки в його підрозділі з півтори тисячі людей залишилося менше тисячі, практично половину було ліквідовано або втекло.

Близько 50 з них вирішили покінчити життя самогубством, оскільки не бачать більше світлого майбутнього.

Дружина також мала в запасі одну історію і розповіла про те, як окупанти почали кидати на гарячих позиціях до ОРДЛО правоохоронців.

“Наташа вночі почула, як Олегу дзвонять і кажуть, що прорив на Вугледарі. Стоять перші наші– менти. Другі– росіяни, треті– чечени. Чеченці пішли, росіяни пішли та залишили два взводи 30 осіб, пацанів-ментів. Вони їх залишили. А йому кажуть, що, ну ми їх залишили, щоб їх зараз зафігачили, а ми потім по них відпрацюємо”,- сказала вона.

Шукайте деталі в групі Facebook


Загрузка...

Джерело.