Відійшла у вічність Королева Великобританії Єлизавета ІІ

Відійшла у вічність Королева Великобританії Єлизавета ІІ

Про смерть королеви Єлизавети ІІ повідомили на сайті Букінгемського Палацу.

Королева Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії померла 8 вересня на 97 році життя в шотландському місті Балтимор.

“Король і королева залишаться в Балморалі цього вечора і повернуться до Лондона завтра”, — йдеться на сторінці королівської родини у Twitter/

Нагадаємо, у квітні минулого року помер 99-річний чоловік Королеви принц Філіп.

Королева Єлизавета ІІ перебувала на троні найдовше з усіх Британських монархів — понад 70 років.

Елизавета стала королевою у 25 – одразу після смерті свого батька короля Георга VI. Король Георг VI, отець Єлизавети, помер 6 лютого 1952 року. Єлизавета, яка на той час була разом з чоловіком на відпочинку в Кенії, була проголошена королевою Великобританії.

Церемонія коронації Єлизавети II відбулася у Вестмінстерському абатстві 2 червня 1953 року. Це була перша коронація британського монарха, яка транслювалася по телебаченню, і, як вважається, ця подія помітно сприяла зростанню популярності телемовлення.

Після цього у 1953-1954 pp. королева здійснила шестимісячне турне державами Співдружності, британськими колоніями та іншими країнами світу. Єлизавета II стала першим монархом, який відвідав Австралію та Нову Зеландію.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...