Загроза ядерної війни: Північна Корея заявила про “готовність до ядерної атаки”

Північна Корея застерегла не робити провокаційних дій у регіоні, заявивши про “готовність завдати ядерні удари у відповідь”.

Такі коментарі з’явились під час святкування Північною Кореєю 105 річниці народження засновника країни Кім Ір Сена, пише bbc.com.

Солдати, танки та інша військова техніка пройшли парадом у Пхеньяні у суботу як символ військової міці країни.

Це відбулось на фоні розмов про можливе розпорядження нинішнього керівника країни Кім Чен Ина провести ще одні ядерні випробування.

“Ми готові відповісти на тотальну війну тотальною війною. Ми готові вдарити у відповідь ядерною зброєю у свій спосіб у відповідь на ядерні атаки”, – заявив представник військових Північної Кореї Чхве Рьон Хе.

Північна Корея у суботу показала готовність військ на фоні наростання напруженості у регіоні й можливого протистояння зі США.

У п’ятницю Китай попередив, що напруженість довкола Північної Кореї досягла такої точки, що “будь-якої миті може спалахнути конфлікт”.

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї сказав, що якщо спалахне війна, то в ній не буде переможця.

Коментарі чільного урядовця КНР припали на час, коли США висловлюють дедалі глибшу стурбованість розробками ядерної зброї в КНДР і надіслали до Корейського півострова групу бойових кораблів на чолі з авіаносцем.

Президент США Дональд Трамп останнім часом різко висловлювався щодо Північної Кореї і навіть говорив, що його країна може розібратись з проблемою самотужки без Китаю.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...